Ochrana osobních údajů

DomůOchrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

  • Radek Krejza
  • 18 listopadu 2023
  • 0

Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás, Odluka Penez, klíčovým principem. Naše snaha o transparentnost a zodpovědný přístup vůči našim uživatelům je odrazem důvěry, kterou nám prokazují poskytnutím svých osobních údajů. V tomto dokumentu najdete všechny informace o tom, jakým způsobem sbíráme, zpracováváme a uchováváme vaše osobní údaje, jaké máte možnosti ohledně jejich správy a jakých opatření se ujmeme pro jejich ochranu. Jsme si vědomi, že správa osobních údajů je proces s velkou odpovědností, a proto přistupujeme k ochraně dat s maximální péčí a v souladu s platnými právními předpisy, které v České republice i Evropské unii regulují ochranu osobních údajů.

V rámci našeho odhodlání poskytovat prvotřídní služby jsme vybudovali řadu technických a organizačních opatření, která mají za cíl uchování vaší důvěrné informace v bezpečí. Budeme pečlivě sledovat veškeré procesy, které se osobních dat týkají, a důkladně se postaráme o to, abychom jejich náhodnému nebo nezákonnému zničení, ztrátě, změně, neoprávněnému zpřístupnění či přístupu zabránili. Tento dokument není jen formálním prohlášením, ale skutečným výrazem našeho závazku k vaší online bezpečnosti a soukromí.

O správci údajů

Administrátorem vašich osobních údajů je Radek Krejza s poštovní adresou Resslova 308/6, 323 00 Plzeň, Česká republika. V případě dotazů nebo požadavků týkajících se zpracování vašich osobních údajů můžete kontaktovat pana Krejzu přímo na [email protected]. Jsme otevření jakékoliv zpětné vazbě a ochotní poskytnout veškeré informace nebo rady týkající se ochrany vašich dat.

O autorovi
Radek Krejza

Radek Krejza

Autor

Jsem finanční expert s více než dvacetiletou zkušeností v oboru. Věnuji se finančnímu poradenství a pomáhám lidem lépe porozumět finančním trhům a investicím. Kromě toho, mým velkým koníčkem je psaní. Rád sdílím své znalosti a názory na témata týkající se finančního poradenství a investic. Pravidelně přispívám do řady renomovaných finančních publikací.

Napsat komentář
Zadejte platné jméno!
Zadejte prosím platný email!
Domluvte si schůzku