O nás

DomůO nás

O nás

  • Radek Krejza
  • 18 listopadu 2023
  • 0

O projektu Odluka Penez

Odluka Penez je projekt založený s cílem poskytovat komplexní finanční poradenství a informace o osobních financích, investicích, šetření a finančním plánování. Naše poslání je pomáhat jednotlivcům i podnikům lépe porozumět svému finančnímu zdraví, identifikovat možnosti pro zlepšení a dosáhnout svých finančních cílů. Věříme v edukaci jako klíčový nástroj pro zvyšování finanční gramotnosti a podporu zodpovědného finančního rozhodování. Naše služby jsou založené na principech transparentnosti, nezávislosti a odbornosti, což našim klientům zaručuje objektivní a nezaujaté rady.

Poslání a hodnoty

Naším posláním je demystifikovat složitý svět financí a poskytovat jednoduché, srozumitelné a praktické informace každému, kdo se snaží zlepšit svou finanční situaci. Slibujeme, že budeme stát na straně našich čtenářů a klientů a budeme poskytovat pouze informace a rady, které jsou v jejich nejlepším zájmu. Naše hodnoty zahrnují integritu, důvěryhodnost, inovaci, vzdělávání a odbornou znalost, a ty nám slouží jako compass při navigaci složitým prostředím finančních služeb.

Zakladatel Radek Krejza

Radek Krejza je zakladatelem a hlavní myslící silou za Odluka Penez. Se svým bohatým odborným zázemím v oblasti financí a investic se Radek rozhodl vytvořit platformu, která by pomohla jednotlivcům pochopit základy správy osobních financí a investic. Radek je známý svým přístupem, který je vždy orientovaný na klienta, a jeho schopností komplexní teorie převést do praktických a užitečných rad. Jeho hlavním cílem je poskytovat nástroje a znalosti potřebné k tomu, aby lidé mohli učinit informované a chytré finanční rozhodnutí.

O autorovi
Radek Krejza

Radek Krejza

Autor

Jsem finanční expert s více než dvacetiletou zkušeností v oboru. Věnuji se finančnímu poradenství a pomáhám lidem lépe porozumět finančním trhům a investicím. Kromě toho, mým velkým koníčkem je psaní. Rád sdílím své znalosti a názory na témata týkající se finančního poradenství a investic. Pravidelně přispívám do řady renomovaných finančních publikací.

Napsat komentář
Zadejte platné jméno!
Zadejte prosím platný email!
Domluvte si schůzku