Zásady ochrany osobních údajů

DomůZásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

  • Radek Krejza
  • 18 listopadu 2023
  • 0

Úvod

Vážíme si vašeho soukromí a chápeme důležitost ochrany osobních informací. V této zásadě ochrany osobních údajů se dozvíte, jakým způsobem shromažďujeme, uchováváme, používáme a chráníme vaše údaje na našem portálu Odluka Penez. Touto politikou se zavazujeme dodržovat všechny platné zákony a předpisy týkající se ochrany osobních údajů a soukromí.

Shromažďování osobních údajů

Když navštívíte portál Odluka Penez, můžeme shromažďovat různé informace, jako jsou vaše kontaktní údaje, informace o interakci s naším obsahem a další relevantní údaje, které nám umožňují poskytovat lepší služby. Tato data využíváme pro zlepšení našeho portálu, personalizaci obsahu a poskytování užitečného finančního poradenství.

Užívání a ochrana osobních údajů

Všechny shromažďované informace jsou chráněny příslušnými bezpečnostními opatřeními a technologiemi, které zabraňují neoprávněnému přístupu k vašim osobním údajům. Vaše informace jsou využívány v souladu s tímto dokumentem a nikdy nebudou sdíleny s třetími stranami bez vášho výslovného souhlasu.

Práva subjektu údajů

Máte právo kdykoliv požádat o přístup k vašim osobním údajům, které jsme shromáždili. Dále můžete požadovat opravu nebo výmaz těchto údajů. Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo požadavky týkající se vašich údajů, kontaktujte nás na [email protected].

Kontaktní údaje vlastníka webu

Vlastníkem webu je Radek Krejza se sídlem Resslova 308/6, 323 00 Plzeň, Česká republika. V případě jakýchkoliv dotazů nebo obav týkajících se ochrany osobních údajů se prosím obraťte přímo na nás na výše uvedené adrese nebo e-mailu.

O autorovi
Radek Krejza

Radek Krejza

Autor

Jsem finanční expert s více než dvacetiletou zkušeností v oboru. Věnuji se finančnímu poradenství a pomáhám lidem lépe porozumět finančním trhům a investicím. Kromě toho, mým velkým koníčkem je psaní. Rád sdílím své znalosti a názory na témata týkající se finančního poradenství a investic. Pravidelně přispívám do řady renomovaných finančních publikací.

Napsat komentář
Zadejte platné jméno!
Zadejte prosím platný email!
Domluvte si schůzku